background
ImageImage

SLABOPROUDÉ SYSTÉMY

Máme více než 10 let zkušeností v oboru slaboproudých systémů. Jsme proškolenými a certifikovanými prodejci značek XtendLan, Czechphone, Laskomex, Dahua, Ubiquiti a montážním partnerem všech satelitních poskytovatelů freeSAT, Skylink a Telly.

Strukturované kabelážové systémy

Navrhujeme kompletní strukturované kabeláže budov (SKS) metalického i optického vedení včetně následné realizace.

Image

Společné televizní antény a satelity

Navrhujeme a měříme profesionální technikou anténní rozvody (STA) nebo rekonstruujeme stávající v bytových a rodinných domech. Nabídneme nejlepší možné řešení a vyřídíme veškerou komunikaci s operátorem za vás jako montážní partneři všech satelitních poskytovatelů Skylink, freeSAT a Telly.

Image

Elektronický vrátný - interkom

Navrhujeme a montujeme dvoudrátové a IP systémy elektronických videovrátných pro rodinné a bytové domy (SVJ) nejpoužívanějších značek XtendLan, Czechphone, Laskomex nebo Dahua. Vybereme nejekonomičtější variantu pro váš rodinný nebo bytový dům. Samozřejmostí jsou dnes videotelefony včetně vzdálené komunikace a videa na mobilním telefonu. Součástí videovrátných jsou i přístupové systémy, díký kterým odpadá starost s klíči. Ztracený identifikátor jednoduše nahradíte novým.

Image

Plošné a IP ozvučení budov

Navrhujeme a realizujeme rozsáhlé plošné a IP ozvučení jedné nebo více místností pro komerční prostory a domácnosti. Plošné ozvučení je dnes lehce dostupnou technologií a neodmyslitelně patří do komerčních prostor. V dnešních moderních domácnostech již není prostor pro instalaci velkých reproduktorů. Relativní novinkou je IP ozvučení, které mohou uživatelé plně ovládnout například ze svého mobilního telefonu. Výhodou těchto systému jsou nízké pořizovací náklady, malé nároky na prostor a nepřeberné množství zdrojů hudby.

WiFi a MESH systémy

Navrhujeme a instalujeme WiFi sítě a MESH systémy pro efektivní pokrytí domácností a komerční budov bez výpadku signálu. Díky širokým zkušenostem jsme schopni pokrýt signálem od sklepa po střechu. Námi instalované systémy umožňují provozování několika virtuálních sítí, které mají různá nastavení, například síť pro děti a rodiče. Stejně tak automatický roaming dle pozice objektu, případně vytížení jednotlivých vysílačů. Najdeme pro vás řešení ať se jedná o rodinný dům nebo velký hotel.

Image

Servery a datová centra

Navrhujeme aktivní i pasivní část pro vaši serverovnu nebo datové centrum.

Image

O SPOLEČNOSTI

Společnost byla založena v roce 2013 se zaměřením na správu a výstavbu sítí internetových poskytovatelů, okrajově prováděla instalaci kamerových systémů (CCTV) a instalaci strukturovaných rozvodů budov (SKS). Zaměření firmy a prováděné činnosti jsme dále rozšiřovali dle požadavků zákazníků a prováděných zakázek. Nyní se soustředíme na kompletní návrh a dodávku slaboproudých systémů budov včetně elektronických zabezpečovacích systémů a systémů, které tyto jednotlivé systémy sdružují do jednoho celku, tzv. chytrých domů.

"Vždy klademe důraz na přání a požadavky zákazníka. Díky dlouholetým zkušenostem, školením a prohlubováním našich znalostí jsme schopni vytvořit kompletní návrh včetně zakreslení do projektové dokumentace a následnou realizaci s oživením. Zákazník tak od nás dostává funkční systém včetně zaškolení. Všechny projekty konzultujeme na osobních schůzkách, kde vysvětlíme jeho výhody a možnosti, vybereme systém, který se pro danou aplikaci hodí nejlépe." - Štěpán Mičunek (Jednatel společnosti)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 116 133
Mobil: +420 774 433 382
E-mail: info@mees.cz

Adresa

Bayerova 62
Rožnov pod Radhoštěm
756 61

Otevírací doba

Po - Pá: 08:00 - 17:00
So - Ne: Zavřeno
Polední přestávka: 12:00 - 13:00

Bankovní údaje

Číslo účtu: 2500420676/2010
IBAN: CZ7120100000002500420676
BIC (SWIFT): FIOBCZPPXXX

Identifikační údaje

IČO: 01500317
DIČ: CZ01500317

Obchodní rejstřík

Společnost MICUNEK ELECTRO ENGINEERING SYSTEM s.r.o. je zapsaná v OR vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 55988.