background
ImageImage

CHYTRÉ DOMY

Máme více než 3 roky zkušeností v oboru chytrých domů. Jsme proškolenými a certifikovanými prodejci značek Loxone, Fibaro a Control4.

Osvětlení

Ovládejte jednoduše osvětlení vašeho domu rozdělením do scén (rozsvěcení více světel s kombinací automatického a inteligentního nastavení intenzity světla bez oslnění či doby svícení díky senzoru přítomnosti) pomocí jediného tlačítka nebo mobilní aplikace. Dům lze také rozsvítit vzdáleně ve vaší nepřítomnosti jako součást bezpečnostních opatření.

Stínění

Užijte si bezstarostné automatické a inteligentní ovládání stínění (žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění) se spoluprácí s topením a klimatizací za účelem využití pasivní energie. Stínění aktivně reaguje na aktuální počasí a chrání se před větrem nebo zamrznutím nebo lze také využít jako bezpečnostní opatření.

Topení a klimatizace

Využijte efektivní kooperaci topení, klimatizace a stínění pro úsporu nákladů za využití pasivní energie nebo pro vzdálené ovládání teploty v domě.

Multiroom Audio

Poslouchejte díky více zónovém ozvučení v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbu nebo ho využijte jako zvonek nebo alarm.

Zabezpečení

Spolehněte se na ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

Přístupový systém

Navrhněte si řízení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Sauna a bázen

Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek. Údržba bazénu znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací.

Mobilní aplikace

Inteligentní automatizace se postará o vše, o co se nechcete či nemůžete starat sami. Nejrychlejší a nejintuitivnější ovládání častých funkcí zajistí tlačítka. Na vše ostatní je určena mobilní aplikace. Vzdáleně můžete ovládat osvětlení, stínění, hudbu, vytápění, klimatizaci a mnoho dalších technologií. A to, ať je kdekoli.

O SPOLEČNOSTI

Společnost byla založena v roce 2013 se zaměřením na správu a výstavbu sítí internetových poskytovatelů, okrajově prováděla instalaci kamerových systémů (CCTV) a instalaci strukturovaných rozvodů budov (SKS). Zaměření firmy a prováděné činnosti jsme dále rozšiřovali dle požadavků zákazníků a prováděných zakázek. Nyní se soustředíme na kompletní návrh a dodávku slaboproudých systémů budov včetně elektronických zabezpečovacích systémů a systémů, které tyto jednotlivé systémy sdružují do jednoho celku, tzv. chytrých domů.

"Vždy klademe důraz na přání a požadavky zákazníka. Díky dlouholetým zkušenostem, školením a prohlubováním našich znalostí jsme schopni vytvořit kompletní návrh včetně zakreslení do projektové dokumentace a následnou realizaci s oživením. Zákazník tak od nás dostává funkční systém včetně zaškolení. Všechny projekty konzultujeme na osobních schůzkách, kde vysvětlíme jeho výhody a možnosti, vybereme systém, který se pro danou aplikaci hodí nejlépe." - Štěpán Mičunek (Jednatel společnosti)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 116 133
Mobil: +420 774 433 382
E-mail: info@mees.cz

Adresa

Bayerova 62
Rožnov pod Radhoštěm
756 61

Otevírací doba

Po - Pá: 08:00 - 17:00
So - Ne: Zavřeno
Polední přestávka: 12:00 - 13:00

Bankovní údaje

Číslo účtu: 2500420676/2010
IBAN: CZ7120100000002500420676
BIC (SWIFT): FIOBCZPPXXX

Identifikační údaje

IČO: 01500317
DIČ: CZ01500317

Obchodní rejstřík

Společnost MICUNEK ELECTRO ENGINEERING SYSTEM s.r.o. je zapsaná v OR vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 55988.